augustmom Skrevet 27. juli 2008 #1 Skrevet 27. juli 2008 leste noe et eller annet sted her inne om å bade ute i sjø/vann ikke var helt bra når man er gravid. stemmer det? finner ikke den tråden..
mamarama og lille banan Skrevet 27. juli 2008 #2 Skrevet 27. juli 2008 det er ingenting som tilsier at du ikke skal bade i sjø/vann når du er gravid. har du derimot kommet så langt at slimproppen har gått er det ikke så bra med klorbad, pga at vannet ikke er så rent i bassenger.
Sigyn - 2barnsmor :) Skrevet 27. juli 2008 #3 Skrevet 27. juli 2008 jeg bada i klor helt til vannet var gått sist... ingen som sa noe om dette og da var det i basseng på svømming for gravide... tror du kan bade over alt helt til vannet har gått... kanskje jeg ville tenkt meg om to ganger angående bading i sjøen (saltvann) etter at slimproppen har gått, men jeg har nå 2uker igjen og bader akkurat så mye jeg vil
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå