Gå til innhold

Når kan jeg ta test?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Noen som vet hvor tidlig en kan få positiv test? Skulle hatt mens for 2 dager siden og den er ikke kommet. Pleier ALLTID å komme på tiden... Tok test idag og den var negativ. Kan det være for tidlig?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Tja... første gangen tok jeg test dagen etter og den var negativ. Trodde jeg!! La den i veska fordi jeg var hjemme hos en venninne, og tok den ut flere timer senere. Da var den plutselig positiv! Når det er veldig tidlig kan det faktisk hende du må vente litt lenger enn 5 min. for å få streken du vil ha... Vet at det står på pakningen at resultatet ikke kan stoles på da, men dette har skjedd meg to ganger nå!!

Skrevet

Kan veldig godt hende at du tester for tidlig! Jeg tok min förste test pä dag 13 eller 14 i syklusen (26 dager i mitt tilfelle) - negativ. Et par dager etterpä testet jeg positivt :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...