Mamman til Mia Camilia Skrevet 26. juli 2008 #1 Skrevet 26. juli 2008 Jeg har hatt små blødninger hele tiden. Lyst blod. Veldig frisk. Men i dag var det skikkelig mensen rødt. Trenger råd. De på legevakta sa jeg skulle bare slappe av, og se om jeg får mer. Doh. ringt mange ganger. Nå er jeg lei. Skal jeg bare gå opp å kreve UL? Vil det da koste penger?
alleminesmå Skrevet 26. juli 2008 #2 Skrevet 26. juli 2008 Jeg synes du skal gå til dem og si at du blir stressa og redd når det er slik. Og be om å få en ultralyd. Når man går slik er det alltid en stor belastning å ikke vite. Hadde selv mye blødninger og fikk ul. Det gikk bra. Lykke til! https://lagring.online.no/sections/competition/view.php?id=13&sortby=votes#3590
Mamman til Mia Camilia Skrevet 26. juli 2008 Forfatter #3 Skrevet 26. juli 2008 Takk for svar. tror jeg tar turen jeg, Hun jeg snakket med sa de kom til å ta en graviditetstest. men om det skulle vært en spontanabort hadde vel kroppen hatt HCg i kroppen enda?
scoobydo Skrevet 26. juli 2008 #4 Skrevet 26. juli 2008 ja det har man!.. Hadde også blødninger og på legevakta tok de en GU for å se om livmorhalsen var åpen osv... også sendte de meg videre til ullevåll for ul! ...Lykke til!
scoobydo Skrevet 26. juli 2008 #5 Skrevet 26. juli 2008 var du på legevakta i dag tidlig!? hvordan gikk det!?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå