Isaac12.08♥baby10.10FØDEKLAR Skrevet 25. juli 2008 #1 Skrevet 25. juli 2008 Hva anbefaler du å bruke?
bamsemumsa m/3åring+spire Skrevet 25. juli 2008 #2 Skrevet 25. juli 2008 JEG HATER STREKKMERKER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! De et slue.......... Jeg var så flink! smørte meg hver eneste dag. Trodde ikke at jeg hadde fått noen... helt til en dag jeg gikk forbi et speil som viste meg undersiden av magen.... grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.... den var dekket av stygge merker.... grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr..... Altså kan jeg ikke anbefale noe.... Men håper noen andre kan!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mrs. Bouquet Skrevet 25. juli 2008 #3 Skrevet 25. juli 2008 Jeg anbefaler terapi i en eller annen variant. Ikke noen annet å gjøre enn å lære seg å leve med dem og se at dem blekner med tiden.
Håperpåønskebaby Skrevet 25. juli 2008 #4 Skrevet 25. juli 2008 Jeg spurte selv legen min om det var noe som kunne hjelpe (fikk mye strekkmerker i forbindelse med tenårene og vektoppgang), men han sa at noen smører seg med fet krem, men at det ikke har noen dokumentert effekt. De kommer dersom de vil. De vil blekne med tiden, og bli mindre synlige.
Mrs. Bouquet Skrevet 25. juli 2008 #5 Skrevet 25. juli 2008 Få i deg nok Omega 3 er et råd med litt mer hold i enn å smøre seg med diverse kremer, men er vel lite dokumentasjon på effekten av det også.
Resilience Skrevet 25. juli 2008 #6 Skrevet 25. juli 2008 Jeg lever i troen om at NOE kan gjøres.... (selvom jeg vet at mange sier at det ikke har noe for seg) Jeg bruker i allefall Mama Mio Zap goodbye stretchmarks. Pluss en krem som heter Boob tube, som hjelper til å stramme opp puppene før og etter. http://www.mamamio2.com/finals/goodbyesm.html
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå