wirre;o) Skrevet 25. juli 2008 #1 Skrevet 25. juli 2008 jeg må ha det inn med bitte bitte små mokkaskjeer.. og ja da, du kan bare komme. om vi er 25 eller 26 med deg så tror jeg ikke det utgjør noen stor forskjell. har du stor familie som vi blir du bare en i mengden..
wirre;o) Skrevet 25. juli 2008 Forfatter #2 Skrevet 25. juli 2008 ja, du vet kanskje ikke hvordan en lager fuktsalat.. men fruktsalat kanskje?
Gjest Skrevet 25. juli 2008 #3 Skrevet 25. juli 2008 Brukt de fruktene du vil, skjær de opp i omtrent like store biter og bland det sammen i ei stor skål, alternativt flere skåler om dere er mange. Prøv å få med litt farger. Personlig synes jeg ikke appelsin er veldig godt i sånn himmelsk lapskaus, som vi kaller det. Synes fort den kan bli litt bitter :s
Gulosten™ Skrevet 25. juli 2008 #4 Skrevet 25. juli 2008 Hehehe.. Sånn har vi det hos meg også. Nå skal vi riktignok i bursdag til farmoren til Soff i dag, en annen gang kanskje? Gjør som T&U sier:) Jeg liker epler, druer, kiwi, melon, banan og appelsin i min fruktsalat:) Bare skjære det i passe biter, er veeeeldig godt med piska krem (på ferdig sprayboks) ved siden av også... Hehe. Hvis du kapper av toppen på en melon og graver ut innholdet blir det jævlig stilig serveringsfat:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå