Gå til innhold

Hva har dere på de minste i vogna nor det er 27 grader ute???


Anbefalte innlegg

Skrevet

Tenkte å trille meg en tur med mini, er 3 uker gml. Hva skal jeg ha på gullet?? Er jo så innmari varmt ute!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

ha på en body, så kan du ha eit helseteppe ved siden av, så kjenner du om h*n er varm eller kald etter en stund. er h*n kald så legger du teppe over h*n

Skrevet

Jeg ville nok også bare hatt på body. Kommer jo litt an på om det er vind. Men lurt som hun over skriver å ha et helseteppe til å ha på ved behov.

Skrevet

På eldste mann hadde jeg enn tynn ulbody (gullull) og et tynt ullpledd (gullull) da var han god og varm men fortsatt ikke svett av varmen altså helt perfekt.

Skrevet

Ville også hatt en body på og paraplyvogn for å dekke til sola.

 

Trenger ikke noe mer. Kanskje en sokker hvis H*n skulle blir kald på bena.

Skrevet

Bleia holder lenge... Stakkar,det er jo også ekstremt varmt nedi bagvogna... IKKE heng noe foran vognåpningen,og la ungen ligge i bare bleia. Beste er om du er inne i denne varmen..

Skrevet

Vi har det så fryktelig varmt inne, så jeg har akkurat lagt minien i vogna si med bare bleie på. Insektesnetting over og i skyggen. Koser seg glugg i hjel! Men han er litt større da. Litt lettere når de "sier fra" litt mer ;-)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...