Gå til innhold

Morsmelk erstatning??


<3 2 prinser & 1 prinsesse <3

Anbefalte innlegg

Skrevet

hei:)

jeg ammer min sønn på 3 uker men har ikke nok til han.. så han får ogsa nestle morsmelk erstatning, mn den får han så hard mage av og får ikke til å bæsje.. har prøvt med malt og det hjelper litt..

er det noen av dere som har hatt samme probleme og som har prøvt noe anna?? en annen sort med ertstatning eller noe??

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg gav collettmme som jeg blandet med litt flytende malt. (moss malt extralt) etter anbefaling fra helsesøster.

Gjest leelu25- GRAVID nr. 2 i mars09
Skrevet

Gutte min fikk mme fra han var 10 dager og var masse hard i magen, så ille at vi måtte sette klyster noen ganger :( ikke gøy!

 

det kan hjelpe å bare stimulerer litt ved åpningen med en ren finger med litt krem på.. ikke stapp den inn, bare bevegelse kan hjelpe dersom ikke malt hjelper.

Gutten min fikken t-skje i skjeen som bitteliten og en spiseskje når han var større i hver flaske.

Når gutten din blir fire mnd kan han få sviskesaft på glass :) det gjør susen og problemene forsvinner :D

Gjest leelu25- GRAVID nr. 2 i mars09
Skrevet

* fikk en t-skje i skjeen ja...

Mente jo en t-skje i flasken som bitte liten osv..

Skrevet

Har ikke erfaring selv, men har hørt av andre at HIPP økologisk mme ikke gir hard mage. Verdt et forsøk! Tror den selges på Rema1000.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...