~~DoraDora~~ Skrevet 23. juli 2008 #1 Skrevet 23. juli 2008 Vi har hatt kjøttdeig som vi trer inn på grillpinner, og steker i panna eller griller på grillen. Som tilbehør hadde vi ris og bearnicesaus. Samt kokte grønnsaker :-P
lillesøster skal bli storesøster Skrevet 23. juli 2008 #2 Skrevet 23. juli 2008 Oi, det hørtes spennende ut. Var så heldig å fikk servert fiskegrateng hos mamma. Var veldig overraskende, hadde kjøpt oss 2 ferdig pizzaer som vi skulle ha, mamma hadde guttungen hos seg i dag da vi har vært på langtur i dag (gubben har vært til kontroll på sykehuset) og vi kom så beleilig å hentet han midt i middagen.
Kokkeli nyter våren:) Skrevet 23. juli 2008 #3 Skrevet 23. juli 2008 Jeg hadde rester etter bursdags middag. Stroganoff gryterett som jeg hadde kokt på h.melk og fløte. Så den var utrolig god. Nesten bare bedre idag enn på selve bursdagen, akkurat som den hadde satt seg litt..
metaMORfose Skrevet 23. juli 2008 #4 Skrevet 23. juli 2008 I dag har jeg spist Tzatziki og baguett, med oliven. Hjemme-alene-moro!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå