bollus med bolle! Skrevet 23. juli 2008 #1 Skrevet 23. juli 2008 Ser at flere tar digital test for å bekrefte positiv billig-test. Er kvaliteten på disse dårligere enn de dyre man kjøper på apoteket? slår de f.eks. inn på lavere hcg-nivå?
Barbarella og froskebarna Skrevet 23. juli 2008 #2 Skrevet 23. juli 2008 Jeg brukte billige tester fra http://www.billige-tester.no/ sist jeg var gravid, først tre dager før IKM med negativt resultat, og så ved IKM med svakt positivt. Tok en hver dag i noen dager etter det (måtte liksom ha et helt sikkert bevis og streken ble mer og mer tydelig for hver dag. Jeg tror ikke de er noe dårligere enn andre tester, det er mulig de krever litt høyere HCG enn de dyrere testene, altså at man må vente til IKM. Bra nok for meg, men det er jo mange som er veldig utålmodige og må ha et sikkert svar tidligere
bollus med bolle! Skrevet 23. juli 2008 Forfatter #3 Skrevet 23. juli 2008 utolmodig er mitt mellonavn...tok negativ i dag, men må vel vente den laaaaaaaaaaaange uken som er igjen til IKM. Når man har uregelmessig mens og ikke helt vet når IKM skal være så blir det en del testing, og da er billig-testene det greieste selvfølgelig. takk for svar iallefall!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå