Gå til innhold

dere som går gravide for andre gang eller flere


Anbefalte innlegg

Skrevet

får man like store pupper med nr 2 som med den første?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

nå er det 6-7 år siden sist, så husker ikke helt, men trur da det..

Skrevet

Første gang jeg var gravid gikk jeg opp fra B til C, og ble liggende på C etter ammeslutt. Denne gangen har jeg gått opp fra C til D. Lurer på om jeg kommer til å beholde D'en etter ammeslutt, men regner vel med at jeg går ned til C igjen :)

Skrevet

Ja, det har mine blitt og jeg venter nr 3 nå,,,

 

Skrevet

Jeg venter også nr tre og ja det har mine blitt.

Skrevet

Jeg venter nr. 4 og ja..., de blir like store :) Så det må vel nytes før de blir utvrengte lommer om noen år ;)

Skrevet

Jeg venter nr 3 og det har mine blitt denne gangen også..

Og når jeg slutter å amme, tar det et år synes jeg før dem blir seg "selv" igjen,,

 

 

Skrevet

Fra B til C i første svangerskap og har blitt på C. Nå er jeg D og må sikkert opp til E i ammeBH sånn det ser ut. Plagsomt med så store når man er vant til litt mindre og vanskelig å finne gode BH er det også.

Skrevet

Det er jeg enig i,, Det er vanskelig å finne BH`er som er gode...

 

Jeg har hatt vondt øverst i magen, og på de siste bhene mine har jeg måtte ta vekk spilen,,,

 

Skrevet

Jeg var så heldig å finne noen fine bh'r på salg på Lindex til bare 49 kr stykket. Det er ikke artig å skulle betale flere hundre kroner for noe man skal bruke bare to-tre mnd til. (hvis ikke de fortsetter å være så store da, men jeg tror nok de synker sammen til C igjen etter ammeslutt. he-he)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...