Gå til innhold

Hvilken vippestol?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg sitter og shopper på nett og prøver å finne en bra vippestol. Er det noen som kan anbefale en?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

babybjørns vippestol..

Skrevet

Vi har også babybjørn. Den koster litt mer, men er den beste i våre øyne. Den ser ikke så fancy ut, men den er veldig god og enkel i bruk, og enkel å vaske.

Skrevet

Anbefaler også Baby Bjørn.

Vi har vasket trekket mange ganger. Lett å ta av og på:-)

Skrevet

Var det ikke Babybjørn sin vippestol det stod noe om i F&B, i en test eller noe, om at den ikke ble "godkjent" pga stor veltefare eller noe sånt?? Husker ikke helt va det var, men husker godt at det var noe med den vippestolen til Babybjørn som ikke var helt bra.

 

Skrevet

Vi hadde babydan til nr 1 (sånn type hvor man kan regulere vinkel på rygg og sete) og har fryktelig lyst på babybjørn nå til nr 2. Snuppa vår likte lite den gamle vippestolen - fikk aldri justert den riktig til henne uansett hvor mye jeg prøvde - ser ut som de sitter bedre i babybjørnen (flere venninner som har hatt den). Jeg har ikke tenkt å bruke vippestolen som "parkeringsplass", så om det er vippefare så er jeg uansett tilstede for å "redde".

Skrevet

Jeg har en titanium vippstol som jeg kan bruke fra fødselen av. Men har en babybjørn som jeg bruker fra babyen kan sitte selv... veldig fornøyd med begge deler.

 

Skrevet

Jeg har aldri opplevd at babybjørn vippestolen har veltet. Jenta mi brukte den daglig fra hun var nyfødt til 1.5 år. Nettopp vasket trekket og gjemt den bak en kommode så den står klar til neste.

Skrevet

BabyBjørn uten tvil.

Den beste og de er artige selv etter at de ikke trenger vippestol. Lillegutt satt og husket i den til han var godt over 1.5 år.

Skrevet

Takk for alle svar. Det var jo et overveldende Baby Björn svar :o)

Er det flere modeller av den, eller bare en? Ser på noen bilder at den ikke har hanker.. det savner jeg litt da. Litt klønete å flytte stolen med baby i uten det syns jeg..

Skrevet

Nei, den har ikke hanker... og den kan heller ikke brukes før babyen er ca tre mnd tror jeg... den har ikke full liggestilling... derfor jeg har to...

Babybjørnen brukte eldstemann fra ca et halvt år til han var to! Elsket den da han var "stor gutt"...

Skrevet

Hanker er det eneste jeg savner på den, men også det blir en vane.

Jeg brukte den før 3 mnd med lillegutt, den har ikke full ligegstilling, men det er ikke langt unna heller.

Bare en modell, men mange design.

 

En ting til om den er at den er super enkel å vaske.

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...