Gå til innhold

Hvorfor er det så mange idioter og fehøner her inne?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har dere merket dere det, at hver gang noen kommer med noen litt på kanten sp.mål får de slengt i tryne sitt hvor syke i hodet de er, eller hvor jævla ekle de, at de er pedofile, at de kan få aids. Da begynner jeg å lure, er det hovedinnleggeren som er syk i hodet eller er det menneskene bak alle disse ånnsvake svarene som er de virkelig syke her?

 

Må vel faen meg være lov å stille sp.mål litt utenom det vanlige uten at en skal få en skyllebøtte over seg. Spør dere meg, er du like syk i hodet om du svarer sykt tilbake, enn å stille et "sykt" sp.mål. Er nå faen meg et fritt forum, så hvorfor i helsikken kan ikke folk få spørre om det de har på hjertet uten å få hele innlegget sitt ødelagt av idioter som faen ikke tåler å høre at andre lever livet sitt anderledes enn det en sjøl gjør?

 

Bare lurer hvis dere vet hva jeg mener. Skal faen ikke forundre meg om jeg også blir skjelt ut nå av en hel gjeng med hormonbomber. Ta det ut over mannfolka deres som smelte dere på tjukken enn å la stakkers HI få skylden. Makan til FREKKHET!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Har alle idiotene gått å lagt seg for kvelden. Nei mener ikke meg!

Skrevet

Veldig godt spørsmål...så hvorfor ER du her?

Skrevet

Nei, vettu hva. Noen spørsmål trenger ikke å bli stilt her inne. Sier du alt du mener hele tiden? I så fall syns jeg synd på de rundt deg. Når noen klarer å poste at de har hatt opp i morsmelk i vafflene, for å se om noen merker det.Æsj Æsj Æsj. Og ikke kom å si at det er helt normalt, og like vanlig som kumelk og til og med reinere. Folk velger å drikke kumelk, men kan ikke tenke meg at noen velger å drikke morsmelk fra venninna si. ÆSJ

Skrevet

Ja det kan du si! Er virkelig en hel masse umodne tullinger her inne, som tror at det bare er en måte å leve livet på! Alt de selv ikke gjør er totalt unormalt og sykt. Og det kan ihvertfall ikke tenkes at det er en årsak og bakrunn bak en handling! Nei, det er sort/hvit!

Skrevet

*kremt* Jeg forestrekker KNEhøne fremfor FEhøne, takk!

;)

Skrevet

Inkludert degselv selvsagt!!!!!!! :):)

Skrevet

Hvorfor meg selv? Fordi jeg faktisk spurte et sp.mål sikker mange lurer på her inne. Nei sier ikke alt jeg har på hjertet men det må da være lov til å gjøre det uten at du skal bli halshogget for det senere? Det som blir annsett som normalt for en person er ikke nødvendigvis normalt for en annen, det er snakk om å respektere hverandre sine valg og ha litt toleranse ovenfor hverandre. Ikke komme med spydige kommentarer hver gang noen spør noe du ikke nødvendigvis hadde spurt om selv. Er det i grunnen voksne, eller en gjeng som tror dere er voksne. I såfall burde VELDIG mange her inne skjerpe seg og begynne å oppføre seg litt voksent, og bare innse at VI ER FORSKJELLIGE ALLE MANN!

Skrevet

Jeg var faktisk ikke her på det tidspunktet du svarte meg, jeg var å hadde litt kvalitetstid i lag med samboeren min.

 

Som en annen sa her, ditt KNEHØNE:D

Skrevet

Er dere, måtte bare rette på meg selv, før BIM politiet kommer susende inn dørene og begynner å rette på alle feilene.

 

HI

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...