Anonym bruker Skrevet 21. juli 2008 #1 Skrevet 21. juli 2008 jeg fikk nettopp ny p-sprøyte, før vi satt den nye så tok vi graviditetstest for sikkerhets skyld og denne viste negativt. nå har jeg begynt å få melk, kan jeg være gravid? eller kan vi få melk av p-sprøyta?
:::) Frøken Velferdsrett Skrevet 21. juli 2008 #2 Skrevet 21. juli 2008 har du sex kan du være gravid. men det kan sikkert også være hormonene. selv om det er litt rart siden p-sprøyte hormonene gjør at egget ikke modnes.. hm.. men jeg kan ikke noe om hormoner. bare virker ut som en logisk brist for meg.
Anonym bruker Skrevet 21. juli 2008 #3 Skrevet 21. juli 2008 ¨synes også at dette er rart, fikk ikke melk når jeg tok den første sprøyten. men viss jeg skulle være gravid så går d vel gale uansett pga p-sprøyta? har hatt sex før jeg tok den nye sprøyte, men ikke etter da typen har reist vekk med jobben..
:::) Frøken Velferdsrett Skrevet 21. juli 2008 #4 Skrevet 21. juli 2008 jeg vet ikke hvordan det blir om du er gravid, men om man blir gravid på p-piller eller angrepille så går jo ting fint. så det går vel sikkert fint med p-spryte også?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå