C,Augustgutt08&en liten til Skrevet 21. juli 2008 #1 Skrevet 21. juli 2008 Akkurat nå så hater jeg faktisk Nav og deres regler. Har vært sykemeldt en stund, først jobbet jeg 60% lenge før jeg ble 100% sykemeldt pga bekkenet. Gikk opp i ansiennitet på jobben 01.05.08 og lønnen økte litt. Har lest her inne om arbeidsgiver forskutterer lønnen får du med deg lønnsøkningen, men om Nav utbetaler sykepengene så får du det ikke med deg. Var lykkelig over å få med meg den jeg da, men nå viser det seg at dette ikke stemmer. Jeg får ikke med meg lønnsøkningen siden jeg var sykemeldt da dette skjedde. Vet at regler er regler, men er bare skuffet ettersom jeg ikke kan noe for at jeg er sykemeldt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Trulte76 Skrevet 21. juli 2008 #2 Skrevet 21. juli 2008 jeg økte 7kr timen rett før jeg ble 100% (var 50% sykmeldt, men jeg var forbredt på at jeg ikke ville få lønsøkning med NAV. Jobbet kun noen få dager før jeg ble 100% sykmeldt. Men sånn er det bare.
C,Augustgutt08&en liten til Skrevet 21. juli 2008 Forfatter #3 Skrevet 21. juli 2008 Det er veldig kjedelig, men det er jo ikke noe man får gjort noe med. Du får ikke med den i permisjonstiden heller da?
Trulte76 Skrevet 21. juli 2008 #4 Skrevet 21. juli 2008 tviler jeg på. de går vel ut fra sjukepengene mine når de regner ut permisjonspenger siden det er med de jeg har fått utb penger i det siste. uten jeg er helt sikker.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå