Anonym bruker Skrevet 20. juli 2008 #1 Skrevet 20. juli 2008 Tror dere virkelig det er har alt å si? hvorfor er ikke alle bakseter vendt bakover da? ville dere ha sittet bakovervendt kanskje? tror jeg hadde kastet opp bare av å se på bilen... og hva med bilene da.. hvorfor er det så mange som kjører rundt i simple 1998 modeller f.eks.. hvorfor kjøper ikke dere nyere modeller, de er jo mye tryggere enn de som har vert på markedet noen år.. hmm.. la folk velge det som er best for de! kan ha mange grunner!
Anonym bruker Skrevet 20. juli 2008 #2 Skrevet 20. juli 2008 enig med det du sier med gamle biler. Er verre og sitter bakovervendt i en gammel bil, enn en ny sikker bil og sitter forovervendt. Det har skjedd mye når det gjelder sikkerhet i bilene bare de siste åra.
Anonym bruker Skrevet 20. juli 2008 #3 Skrevet 20. juli 2008 "Er verre og sitter bakovervendt i en gammel bil, enn en ny sikker bil og sitter forovervendt." Hvordan får du det til å stemme? For uansett om det er ny eller gammel bil så er det bak det er tryggest for barna, og når barna sitter bakovervendt er det fordi det er da det blir minst sleng på nakke. http://www.youtube.com/watch?v=rsqE-uOtMM4 Her ser du ett stort og ett lite "barn" og man ser hvordan den store slenger i forhold til den lille. og sånn er slengen uansett om det er ny eller gammel bil
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå