1 blå, 1 rosa & 1 Engel Skrevet 19. juli 2008 #1 Skrevet 19. juli 2008 Vurderer å kjøpe den til Snuppa på 6 mnd for å bruke som kjøpesenter/reisevogn... Hvilken erfaring har dere med den?
Ladybug~N&E Skrevet 19. juli 2008 #2 Skrevet 19. juli 2008 den knirker jo helt for jæ.. etter en stund!!! men vi smører den av og til og da lager den ikke lyd i det hele tatt. men den er kun til bruk på jevnt underlag. av erfaring så tåler den ikke så veldig mye annet....
Gjest Skrevet 19. juli 2008 #3 Skrevet 19. juli 2008 Jeg har hatt den siden lillemor var 6 mnd og er veldig fornøyd med den. Bruker faktisk bare den nå. Det eneste er at hjulene begynner å "skrike" ganske fort, men det er bare å smøre så er det problemet bort.
Sessa ruger igjen... Skrevet 19. juli 2008 #4 Skrevet 19. juli 2008 Ja, vi har den og er kjempe fornøyd! Er jo ikke så fantastiske hjul på den, men på glatt underlag er den glimrende!
Septemberstjerna og Martine Skrevet 19. juli 2008 #5 Skrevet 19. juli 2008 Har den ikke, men vurderte den. Etter mye fram og tilbake endte jeg opp med TitaniumBaby paraplytrilla, og jeg er kjempefornøyd!!! Har bilde av den på profilen..
Januarjubel! Skrevet 19. juli 2008 #6 Skrevet 19. juli 2008 Vi måtte også olje hjulene etter en stund, men bortsett fra det er vi veldig fornøyde. Bruker den hele tiden som byvogn og asfalttrilling. Den er vel egentlig en trille, men kan brukes istedetfor større og tyngre sportsvogner med de fordelene at den veier lite og tar liten plass sammenlagt, har seler, rygglene som kan tas helt ned, stor kalesje osv. Andre pluss i vår erfaring: Stooor og deilig handlekurv Koppholder Hjul som kan låses eller ikke låses Perfekt for u-sving (når man skulle trenge det hehe...) Har den lysegrå ensfargede, og synes den ikke den tar seg så aller verst ut, enkel og små-elegant Slås sammen med et enkelt håndgrep Minus: Vond på ulent terreng Kan være vanskelig å få "teken" på styringa (men det kom seg raskt). må bruke to hender på styret Mangler fotbrett som kan forlenge setet ved behov Den nevnte knirkinga Så der fikk du litt innspill
Gjest Skrevet 20. juli 2008 #8 Skrevet 20. juli 2008 Har den - er veldig glad i den. Signerer forøvrig hun over meg her, enig i både fordeler og ulemper. Men det er ganske mye vogn for pengene, synes jeg.
2Kjønn3Stønn9MånederOg1Sønn Skrevet 20. juli 2008 #9 Skrevet 20. juli 2008 Jeg har den carena easy freerider (tror det skrives slik), den synes jeg er knall i allefall:D
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå