hgutto Skrevet 19. juli 2008 #1 Skrevet 19. juli 2008 Fikk brev fra nav i går, må ta blodprøve av lillemor pga farskapet.. skal være glad når det endelig er fastsatt på papiret.. Er bare en kandidat som kan være faren altså, men han bare drøyer alt som har med at han må erkjenne seg som far.. antar det er pga bidraget, men det må han jo etterbetale for jeg får forskudd.. men han må bare bet forskudde til nav?? slik jeg har forstått det.. er det riktig?? Men like greit å få tatt denne prøven så får han det svart på hvitt selv om jeg vet at han er helt sikker på at han er faren da.. men men
vårina Skrevet 19. juli 2008 #2 Skrevet 19. juli 2008 Hei! Hvor gammel er jenta di? Er i samme situasjon som deg..han nekter å skrive under og har nå fått purring vet jeg. Han vet at det er han som er faren..men han vil ikke betale bidrag(har også to barn fra før) Lurer på hvor lang tid det går før det eventuelt blir blodprøve her også. ÅÅÅÅÅÅÅÅÅ de jævla mannfolka som ikke kan ta ansvar... Måtte bare få det ut!!!!! hehehehe Lykke til videre..håper bf vil se datteren din etterhvert.
hgutto Skrevet 20. juli 2008 Forfatter #3 Skrevet 20. juli 2008 Ho er tre og en halv månede:).. var på nav i midten av mai, og fikk brev ang blodprøve nå.. ting tar tid.. så fikk han tre uker på seg til å ta den.. men han lar nok være til de henter han.. tresk j...... !!! gått å få det ut:) jo takk for det:).. han er ikke så gammel enda, så kan jo være han blir litt mere vokseb med tida.. lov å håpe for gullet sin skyld:).. gameml er din baby da?
vårina Skrevet 20. juli 2008 #4 Skrevet 20. juli 2008 Hun er 2 mnder:-). Leste en annen plass om at det kunne gå opp til 8 mnder før bf ble tvangs dna testet. Håper det ikke skjer i mitt tilfelle..ville ha alt i orden så fort som mulig.
hgutto Skrevet 20. juli 2008 Forfatter #5 Skrevet 20. juli 2008 ja det kan det sikkert gå opp till.. desverre.. ho av min er jo over fire mnd innen fristen han selv kan gå ned.. så kan han bli pålagt å bet. dagbøter etter det stod d i brevet.. så gå det sikkert ei stund før de tvangs henter han vil jeg tro.. vil gjerne bli ferdig med det jg au for føler aldri jeg får fred vist ikke.. på en måte.. tenker så mye på det..ting har vært så sårt så lenge, men hjelper seg heldigvis nå litt:) får håpe d går fort for deg:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå