Gjest Skrevet 18. juli 2008 #1 Skrevet 18. juli 2008 stakkars lille gutten min bada med sin splitter nye IPOD innkjøpt i Usa, da han ikke er vant til å ha med seg sånt på stranda. Den lå¨da i badeshortsen, glemt stakkars:( satte den på lår, og har latt den tørke i vindu, men er ennå vann inni skjermen:( han tør ikke fortelle det til faren engang, er så lei seg:( noen som har opplevd noe sånt, og overlevde den?
Gjest Lykkeliten2 Skrevet 18. juli 2008 #2 Skrevet 18. juli 2008 min mp3 spiller og flere mobiler har overlevd ved å legge de i tørr ris til de er tørr (risen suger ut all væsken)
Gjest Skrevet 18. juli 2008 #3 Skrevet 18. juli 2008 tuller du?????? hvilken som helst ris da? løper å legger den i ris med en gang!! TUSEN takk for tips, er verdt forsøket ihvertfall!
Gjest Lykkeliten2 Skrevet 18. juli 2008 #4 Skrevet 18. juli 2008 bare hyggelig. Håper det funker for dere også
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå