Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Selve dynen altså. Må jeg levere den inn på rensing eller kan jeg ha den på ullprogram i maskinnen? Det er en eldre pose... Noen som vet?

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg hadde også en eldre voksipose. Jeg vasket den i vaskemaskinen på ullrprogram, men det gikk ikke bra. Dyna ble helt hard, og jeg måtte kaste posen. Så jeg tror kanskje du bør levere den til rensing!

 

 

Skrevet

Har en gammel pose selv (den tykke posen), og der står det "renses". Så da ville jeg ikke prøvd å ta den i maskinen...

 

Den tynne sommerdynen til voksiposen derimot, kan vaskes i maskinen på 40 grader.

 

Finnes det ingen lapp med vaskeanvisnig på posen din?

Skrevet

Jeg leverer alltid vår på renseriet, bruker Pan renseri på CC-Vest (dersom du bor i Oslo da) og de kan jeg anbefale på det varmeste:-)!

Skrevet

Takk for svar allesammen!

 

Jo det står rensing på lappen. Jeg har alltid levert den til rensing før, men tenkte kanskje det gikk å ta den i maskinnen. Men da leverer jeg den inn nå også:-)

 

Kan jeg spørre dere hvor ofte dere renset dynen???

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...