Bea- Skrevet 17. juli 2008 #1 Skrevet 17. juli 2008 Nå har det seg sånn at samboeren min tok med seg tingene sine og flyttet tilbake til sin mor, dette har han altså gjort før, men jeg tok han tilbake sist gang. Nå er det nok for min siden. Problemet mitt er at han har min jente annen hver helg å en dag i uken, dette er helt greit. Men nå har han slått seg til ro hos sin mor, far og lillebror og skal bo der. Han sier at han ikke vil kjøpe seg noe nytt eller leie ein leilighet. Dette er et ganske lite hus å det irriterer meg at han skal ha jenta mi uten enn plass og bo. jeg vil at hun ska ha det trygt å godt å ikke bo i en reise seng hos et lite hus hos farmor. hva mener dere? Er jeg urimelig så er urolig for dette? Kunne liksom sett for meg at han leide en liten leilighet til seg å jenta våres, å ikke dra henne meg seg inn til sin mor å hele den familien aen hver helg å en dag i uken. Føler liksom dette blir litt domt når mannen er 23 år.
lengter daler ned i skjul... Skrevet 17. juli 2008 #2 Skrevet 17. juli 2008 mannen min hadde en sønn på 9 år når vi ble sammen, da bodde han hos sin mor, etter at det hadde blitt slutt med xen. de hadde egne soverom, var endel for seg selv , hadde en egen liten stue. dro ut å fant på mye bare de 2, spsite jo sammen med mor og sånt da... men gutten hadde det fint.
Sånn kan det gå Skrevet 17. juli 2008 #3 Skrevet 17. juli 2008 At det er dumt å bo hjemme hos foreldrene når man er blitt voksen er jo en sak, men når han er barnslig, som du sier, er det da vel bare en fordel for jenta deres at han ikke skal ha henne alene, men har foreldrene sine der?
Bea- Skrevet 17. juli 2008 Forfatter #4 Skrevet 17. juli 2008 ja, kansje det er en fordel. Er sikkert meg som irriterer meg. Føler det hadde vært bra for jenta mi med et rom osv slik at hun kan føle seg hjemme, å bli trygg der. Det er kansje bare meg. Han er en veldig god far, selv om han er umoden når det kommer til meg. Tror bare jeg skal la det ligge å ikke tenke mer på det!
Lovemelikeyoudo Skrevet 17. juli 2008 #5 Skrevet 17. juli 2008 det går nok bra skal du se, men tror du ikke x-en din kommer til å leie seg noe etterhvert? han blir nok lei av å bo hjemme i lengden..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå