lego Skrevet 16. juli 2008 #1 Skrevet 16. juli 2008 "viste" du at du var det FØR du tok testen? Instinkt på en måte liksom... eller??? Jeg "viste" det ikke, men tok test pga uteblitt mens og ømme pupper. MEns en venninne av meg påstår at hun "viste" det alle gangene hun har vært gravid, før hun testet seg.
It's all about me Skrevet 16. juli 2008 #2 Skrevet 16. juli 2008 Mannen viste det, han kjente igjen det dårlige humøret mitt fra førstemann, ha ha. Jeg trodde ikke på han siden det var 13'ende pp, men tok en test for å stoppe kjeften på han........
Lykke ♥gutt05 & jente08♥ Skrevet 16. juli 2008 #3 Skrevet 16. juli 2008 Med veslejenta visste jeg det, fordi bekkenløsningen ble plutselig mye verre et par dager før jeg skulle ha mensen... Men de andre gangene har jeg ikke visst det nei.
Gjest Skrevet 16. juli 2008 #4 Skrevet 16. juli 2008 Visste det andre gang, men ikke første. Andre gang vurderte jeg faktisk å ikek teste i det hele tat, for jeg var helt sikker (og det var før ventet mens)
Northernlights Skrevet 16. juli 2008 #5 Skrevet 16. juli 2008 Ja, jeg visste. Kjente det på kroppen, og mistanken var jo grunn til at jeg testet. har bare testet negativt en gang, da jeg trodde jeg var gravid.
Gjest Skrevet 16. juli 2008 #6 Skrevet 16. juli 2008 Nei, men jeg hadde lungebetennelse, og trodde det var derfor jeg kastet opp og var dårlig hver morgen.. Men mammaen til en venninne av meg visste at venninna mi var gravid før hun sa det. Hun skrev melding og spurte henne..
haater husarbeid Skrevet 16. juli 2008 #7 Skrevet 16. juli 2008 Første gang visste jeg det, andre gang visste jeg det ikke, tok bare en test for sikkerhets skyld (skulle i bryllup)
Meg,Vesla & Antonio:) + spire Skrevet 16. juli 2008 #8 Skrevet 16. juli 2008 ja eg viste det, følte det på meg.. å når mensen ikke kom bekreftet jo det mine mistanker så da tok eg en test for å være helt sikker..
Tinaisme Skrevet 16. juli 2008 #9 Skrevet 16. juli 2008 Jeg "visste" det da jeg begynte å kaste opp.. ;P Knallrøde streker
Omr Skrevet 16. juli 2008 #10 Skrevet 16. juli 2008 Ja jeg visste det med alle... Instinktivt. Har testet negativt en gang, men var likevel overbevist... og da jeg testet to dager etter var den positiv;) Vet ikke hvordan jeg visste - ikke ømme pupper eller noe slikt, men mer en "redebygger"-følelse...
Gjest mphs Skrevet 16. juli 2008 #11 Skrevet 16. juli 2008 Ja kjente det allerede 1 uke etter befruktning begge ganger.
Minnie Mom Skrevet 16. juli 2008 #12 Skrevet 16. juli 2008 Med førstemann hadde jeg en veldig sterk følelse, selv om han ikke var planlagt. Jeg jeg gikk og hanglet hele romjula. Småkvalm og sliten. Måtte legge meg på sofaen og hvile etter morgendusjen før jeg orket å stelle meg. Trodde jeg brygget på influensa, men den kom ikke. Hadde en veldig sterkt følelse inni meg om at jeg var gravid, allikevel klarte jeg ikke helt å tro det da testen var positiv. Men andremann hadde jeg ingen følelse, tok testen ganske tidlig og jublet da den var positiv, hun satt på første forsøk etter pilleslutt.
skorpionfruen Skrevet 16. juli 2008 #13 Skrevet 16. juli 2008 Ante ikke, hadde prøvd ett år. På en måte innfunnet meg med at jeg kansje ikke kunne få barn, så vi bestemte oss for å få en hund til ) Kom hjem fra reisen etter vi hadde hentet valpen så gikk det plutselig opp for meg at det var to uker siden jeg skulle hatt mensen. Tok en test og den var VELDIG blå.
mamman_til _♥♥♥♥♥ Skrevet 16. juli 2008 #14 Skrevet 16. juli 2008 ei venninne av meg viste hun var gravid før hun tok testen, hun viste også at det var tvillinger. hun tok tidlig ul ( 10 uker) pga smerter å jaggu stemte det:) hun viste også at hun bar to jenter, stemte det å jeg viste jeg var gravid med nr 2, 4 og 5 før jeg tok en test.. bare kjente det på kroppen.. de to andre var litt sånn.. WHAT?? hehe..
*Rutletutt* Skrevet 16. juli 2008 #15 Skrevet 16. juli 2008 Ja, egentlig. Selv om det ikke var noe jeg kunne sette fingeren på, "visste" jeg det bare første gangen...selv om jeg veldig nervøs og spent før jeg tok testen. Andre gang var jeg småkvalm og kjente igjen endel tegn fra første gang + jeg brukte babycomp som sa at jeg var gravid, så det var ikke noe veldig stor overaskelse da testen var positiv;o)
ojoj, NÅ er det liv i leiren!! Skrevet 16. juli 2008 #16 Skrevet 16. juli 2008 med nr to visste jeg det.. vi var i første pp og hadde "gjort det" hver dag , plutselig visste jeg at den satt. skrev til og med symptomliste, hva det var og datoen- alt FØR jeg skulle hatt mens. testet første svaake positive 6 dager før forventet mens
Zalinamor_Isabelle_og_Robin Skrevet 16. juli 2008 #17 Skrevet 16. juli 2008 jeg følte det, kunne ikke forstå da jeg fikk negtive tester. Og min mor spurte meg minuttet jeg kom inn døra, etter jeg hadde testet positivt. Andre gangen kom min mor å sa at pappa hadde hatt en veldig rar drøm... ååå så jeg. Han hadde drømt om at jeg hadde blitt gravid. Der satt jeg gravid og hadde testet positivt 2 dager før, skulle fortelle det før 12 uker... men men
Gjest Skrevet 16. juli 2008 #18 Skrevet 16. juli 2008 Jeg visste det 100% sikkert da jeg tok testen. puppene mine ble knallharde en uke før. jeg visste også at jeg kom til å få en jente(selvom de fleste lo av meg). Jeg kjøpte klær til tulla fra jeg var 7 uker på vei;)
Monajenten Skrevet 16. juli 2008 #19 Skrevet 16. juli 2008 Ja, begge gangene. Tok også én negativ test måneden før begge gangene, og da visste jeg at den ble negativ. Kvinnelig intuisjon. Rare greier:-)
Skravlefruen med huleboer Skrevet 16. juli 2008 #20 Skrevet 16. juli 2008 Nr. 1 Tja.. hadde mine sterke mistanker. Hadde bare uteblitt mens, ikke noe mer enn det. Nr. 2: Ante ingenting, og var helt sjokket. Hadde vært kvalm i to uker, og benektet graviditet ovenfor meg selv og mange andre som lurte.. neida.. det var bare en magesyke som satt litt i... eller ikke ;-)
Gjest Skrevet 16. juli 2008 #21 Skrevet 16. juli 2008 Jeg visste det. Jeg merket noe rart dagen etter vi laget lillegutt, var liksom noe i gjære følte jeg.. Helt snodig, og jeg kan ikke forklare det. I ettertid har sambo sagt at han også følte at det skjedde noe. Hehe. Veldig underlig. Når jeg i tillegg ble kvalm, svimmel, fikk lakrisabstinenser og ikke hadde lyst på sjokolade skjønte vi begge at her måtte det en test til.
♥2 små gull♥ Skrevet 16. juli 2008 #22 Skrevet 16. juli 2008 Jeg viste det ikke, gikk og ventet og ventet på mensen som aldri kom. Mens en venninne har sagt det begge gangene, før hun har tatt testen, at hun viste hun var gravid. Selv om ikke mensen var uteblitt, hun tok test dagen før mensen skulle kommet begge gangene fordi hun var så sikker fordi hun følte det på kroppen.
2Kjønn3Stønn9MånederOg1Sønn Skrevet 16. juli 2008 #23 Skrevet 16. juli 2008 Jeg visste det men fortrengte det, eller altså en dag ble jeg skikkelig kvalm av popcornlukt og jeg tenkte nå er det gjort:O Men når jeg da tok test var den negativ så jeg dytta tanken unna selv om jeg følte at det testen ikke kunne stemme, en uke etter var testen positiv:)
Gjest Sauen og dingsen Skrevet 16. juli 2008 #24 Skrevet 16. juli 2008 Ja. Skrev innlegg om det på barnimagen bare 3-4 dager etter eggløsning, om at jeg var sikker på at jeg var gravid. og det var jeg også=)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå