Nelly79 Skrevet 16. juli 2008 #1 Skrevet 16. juli 2008 hvordan gjør dere det med MME? Vi reiser til Gran Canaria i slutten av august, jeg ammer nå, men merker at det blir mindre og mindre melk her så jeg regner nesten med at jeg mister melken snart. Så til sp. målet, man kan jo ikke ta med seg flytende væske gjennom sikkertheskontrollen, ( kan vel ta med 10 ml eller noe) hvordan har dere fått gitt babyen mat, når vannet skal kokes først?
snartmammapåny Skrevet 16. juli 2008 #3 Skrevet 16. juli 2008 Man får ta med veske som er til barnemat. Så bare å ha feridg kokt vann på flaska. Flyvertinnene er behjelplige med å varme opp for deg, så det er ingen problem. Om du trenger mer vann så kan du alltids ta kjøpevann fra flaske. Det brukte jeg til mini ombord på fly. Men spørst kanskje hvor gammelt barnet er..
M&MH Skrevet 16. juli 2008 #5 Skrevet 16. juli 2008 Du kan også ta med de små ferdigpakkene med nan med på flyet, mye enklere enn å styre med kokt vann og pulver på flyet:-)
Trultemora er presseklar!! Skrevet 16. juli 2008 #6 Skrevet 16. juli 2008 Du kan jo og kjøpe sånn ferdigblanda mme! mer praktisk i forhold til når man skal reise!
Nelly79 Skrevet 16. juli 2008 Forfatter #7 Skrevet 16. juli 2008 Ja det var lurt. Ikke noe problem å få med seg de gjennom sikkerhetskontrollen heller?
Lykkeliten og jeg Skrevet 16. juli 2008 #8 Skrevet 16. juli 2008 Nei, jeg tok med meg to. Null problem, selv i tollen i nederland (der er de STRENGE)
Nelly79 Skrevet 16. juli 2008 Forfatter #9 Skrevet 16. juli 2008 Godt å høre :-) Har bekymret meg unødvendig for dette skjønner jeg..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå