Jeg har nå 2 sjefer i huset. Skrevet 16. juli 2008 #1 Skrevet 16. juli 2008 Hvis han ikke sovner så gråter han hele tiden når vi kjører bil. Har en uro med lyd over, men selv det hjelper ikke. Noen tips?
Mayken Skrevet 16. juli 2008 #2 Skrevet 16. juli 2008 Uff, har desverre ikke noen gode råd å komme med, men jeg føler med deg. Snuppa hylskrek hver gang vi kjørte bil frem til hun var ca 4 mnd. Etter at hun hadde fått behandling for nakken sin, ble det helt slutt.
Nelly79 Skrevet 16. juli 2008 #3 Skrevet 16. juli 2008 Vi har det akkurat på samme måte med snuppa på 4 mnd, det er utrolig slitsomt, hun hyler så fælt. Har begynt å lure på om det kan være fordi hun blir bilsyk?! Hun kaster jo ikke opp da men.. Håper hvertfall det går over for det skjærer i mamma hjertet å høre på den hylinga :-(
Jeg har nå 2 sjefer i huset. Skrevet 16. juli 2008 Forfatter #4 Skrevet 16. juli 2008 Kanskje det er noe sånt med gutten år å. Han ar hatt oppfølging hos fysoterapeut fordi han har en favorittstilling med hodet sitt. Skal til spesialist i slutten av juli.må kanskje knekke han opp. Kan jo være at det er vondt
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå