tuppa & litjmor Skrevet 16. juli 2008 #1 Skrevet 16. juli 2008 Tenkte å prøve bruktmarkedet nå når vi skal kjøpe ny sportsvogn. Har lyst på en lett, men stødig tre-hjuling som blir ganske liten sammenlagt. Har ikke bestemt meg for hvilken vogn jeg vil ha men akkurat nå "leder" TFK. Men ser også etter OTH, quinny og teutonia. Hvilken vogn anbefaler du? Positive/negative sider) Har en 1,5 års gammel TFK på hånden til 3500 kr; er det en grei pris??
tuppa & litjmor Skrevet 16. juli 2008 Forfatter #2 Skrevet 16. juli 2008 ingen som vil anbefale eller fraråde vogn;)
konvall Skrevet 16. juli 2008 #3 Skrevet 16. juli 2008 Har en nesten ubrukt svart GT safari, med regntrekk. Dette er en flott vogn. Svingbart forhjul som kan låses, fem punkt sele, full liggestilling. koppholder, små hjul bak også. Alle tre hjulene er like store, derfor er vognen litt smalere i rammen enn de med store hjul. Har vært dagmamma, derfor har jeg brukt en tvillingvogn istedet. Selges for 1300 inkl regntrekk. Jeg betalte 2700.
tuppa & litjmor Skrevet 17. juli 2008 Forfatter #4 Skrevet 17. juli 2008 Takk for tilbudet. Har sjekka opp GT vogna nå. Ser ut til å være en fin vogn, men tror jeg vil ha ei vogn der det er mulig å sette på hardbag seinere.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå