Knætta & Gutteknøtt+Jenteknøtt Skrevet 16. juli 2008 #1 Skrevet 16. juli 2008 De nye "flisene" på kjøkkenet ditt. Er det plater, belegg eller flis? Holder på å planlegge litt ift å pusse opp kjøkkenet vårt, og lurer på hvilken løsning du/dere har. Og hvor fikk du tak i det dersom det ikke er "vanlig" flis....? På forhånd takk for hjelpa! =0)
Monajenten Skrevet 16. juli 2008 #2 Skrevet 16. juli 2008 Hei:-) Det er flisebelegg:-) Liker å jukse, jeg, hehe;-) Har ikke råd til skikkelige fliser, men jeg syns dette ble knallfint. Går ikke an å se at det er belegg med mindre man står oppi det:-) Kjøpte det på Carlsen i Dreggen i her i Bergen, du kan jo se på nettsiden hvilken type butikk det er. (http://www.carlsenidreggen.no/) Man måtte kjøpe en hel rull, og det var 8,4 m på den (jeg har ca. 4 m igjen hehe, så det skal videre til neste nabo;-)) og det kostet 490,- for rullen. Ikke så veldig dyrt med andre ord:-)
Knætta & Gutteknøtt+Jenteknøtt Skrevet 16. juli 2008 Forfatter #3 Skrevet 16. juli 2008 Ja det ble skikkelig fint! Vi orker heller ikke legge skikkelige fliser, mye jobb og litt dyrere enn vi hadde tenkt. Er bare en midlertidig løsning til vi får råd å pusse opp hele kjøkkenet =0) Takk for hjelpa! =0)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå