Gå til innhold

Mini hinter og hinter.. kanskje på tide at jeg tar hintet??? hehehe.. =)


Anbefalte innlegg

Skrevet

Han har mange dager gått uten bleie her hjemme... Han har da svært svært sjelden uhell.. , men han har ikke bæsjet så ofte på do enda.. Der jeg er utrygg.. hehe.. Men nå de siste morgenen så har mini selv tatt av seg bleien , gått på do og tisset også kommet inn og vekket oss.. Dette har han gjort de 3 siste morgenen.. Kanskje la han få tvilen til gode og la han gå uten bleie hele tiden nå da..

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Virker jo som at han er veldig klar for det selv da, så da bør du nok bare la det stå til. Går det ikke, så går det ikke, men da har han i hvertfall prøvd.

Skrevet

Uff ja... Jeg får bare gi det en sjans.. Jeg har liksom holdt litt tilbake .., for enkelte ganger så skal han absolutt ha på seg bleie.., men tar vi ikke på han så går han jo på do allikevel..

 

Og andre ganger nekter han og ha på seg bleie.. Så opp og ned men han..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...