Gå til innhold

beste kremen dere har brukt mot barne eksem?


Anbefalte innlegg

Skrevet

prøver her også jeg...

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Exomega fra Aderma (kjøpes på apoteket) er min favoritt, eksemen til min lille blusser plutselig opp og med denne kremen forsvinner den raskt og huden blir myk og god (bruker denne selv også)

 

A krem, denne er også helt vidunderlig og jeg bytter på med denne og exomega når ting er virkelig ille, denne er også helt vidunderlig og drøy i bruk. Jeg har noen ganger kjempe store områder på kroppen som er kjempetørre, smører et tykt lag med denne og vips, noen dager senere er jeg myk som en babyrumpe:)

 

Bruker også fusidin (på resept) og en til når ting er virkelig ille på Noah, men exomega hjelper godt hvis man er flink til å smøre hver dag:)

Skrevet

Til vår gutt er A-creme den som har hatt best effekt, vi har prøvd veldig mange, også de som nevnes over + en masse andre, men a-creme virket best på vår atopiske gutt.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...