gerd Skrevet 14. juli 2008 #1 Skrevet 14. juli 2008 Jeg trenger tips til hvor vi kan gå på tur i fjellet i sommer - helst i området rundt Rondane, men gjerne Jotunheimen også... Vi har med ei jente på 4,5 som er flink til å gå langt. I tillegg til henne har vi ei i bæremeis som min mann må bære. Jeg er gravid i uke 27 så jeg vil gjerne slippe å bære så mye... Forslag?
gerd Skrevet 14. juli 2008 Forfatter #2 Skrevet 14. juli 2008 ingen som går i fjellet med barna sine?
Twintipp og himmelblå Skrevet 14. juli 2008 #3 Skrevet 14. juli 2008 Har dessverre ingen tips. Men, vil gjerne ha tips når dere har vært der:) Mannen min vil veldig gjerne dit. Vi skal prøve å gå Besseggen i år, men tror ikke 2 åringen får være med på det enda. Har hørt det er kronglete å gå, samt 700 m rett ned:-O
gerd Skrevet 14. juli 2008 Forfatter #4 Skrevet 14. juli 2008 Besseggen er nok for skolebarn ja... Jeg blir glad for tips :-)
Gjest irismor Skrevet 15. juli 2008 #5 Skrevet 15. juli 2008 For dagstur ta båten til Gjendebu og gå over til Fondsbu. Tar ca 5 timer i lett terreng.
Gjest Skrevet 15. juli 2008 #6 Skrevet 15. juli 2008 Se på DNT sine sider, under "Barnas turlag", der mener jeg det ligger ruteforslag for Rondane. Sukkertoppen er forøvrig et kjent mål for barnefamilier i dette området.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå