Gå til innhold

Angus


Anbefalte innlegg

Skrevet

Navnet på min datter er et poppis navn på topp 10 lista (nærmere topp 3 - hihi) men jeg har likt det lenge og det bare "kom til meg" når jeg gikk gravid med henne. Det måtte bare bli det navnet liksom. :o)

 

Nå er jeg IKKE gravid enda, men jeg har falt helt for Angus. Ikke helt min stil egentlig, ikke har jeg hørt noen som heter det heller - så også det navnet bare "kom til meg". Hehe. Det er en irsk-keltisk gud som står for skjønnhet og styrke visstnok.

 

Er jeg alene om å like det litt spesielle navnet Angus?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Det er et spesielt navn, ja. Jeg ville ikke kalt barnet mitt Angus, men hvis dere liker det og det passer sammen med navnene i familien så:hvorfor ikke?

Skrevet

Angus er en okse, biff og resturantkjede i mitt hode.

 

Men hadde nok vent meg til det og etterhvert syns at det var ganske kult !

Skrevet

Kanskje ikke hvis gutten viser seg å være en liten, engstelig gutt? Det kan virke rart, men på den andre siden har vel omgivelsene vendt seg til navnet før personligheten blir veldig tydelig og dermed endres assosiasjonen til personen.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...