Venterbabyjuli10 Skrevet 14. juli 2008 #1 Skrevet 14. juli 2008 Må le litt for ingen tror jeg venter om 2 uker, alle bare HÆ skal du ha nå likssom, hadde trodd du var 5-6 mnd bare jeg, he he.. Så er litt moro også, men også litt slitsomt, flere som er i samme bås?
anette&tutta mari :) Skrevet 14. juli 2008 #2 Skrevet 14. juli 2008 JA!! pitteliten mage. Sier alle andre i allefall. Jeg synes den er stor nok for meg! Har 19 dager igjen til termin idag (gosh! tida flyr!) og det virker som om magen har sluttet å vokse for min del. Får mange kommentarer, noen søte som f.eks "åååh for en nusselig liten mage", mens andre er mer sånn "jah, denna vakke stor, denna babyen blir nok ikke mer enn 2500gram".. bla bla ..
Mmiljemors¤prinsesse¤+baby Skrevet 14. juli 2008 #3 Skrevet 14. juli 2008 Jada tru det eller ei, jeg er høygravid He he.. åh.. jeg syns det er litt slitsomt, for føler meg jo stor selv... Også ligger vi på den røde streken og, i uke 36 var vi 32cm trur jeg... er 37+2 idag....
mamma21*Har født* Skrevet 14. juli 2008 #4 Skrevet 14. juli 2008 Kjenner meg igjen her ja Er 37+4 i dag og har liiiten mage og d syns alle andre også. føler også at den har stoppet opp å vokse!
Gjest Skrevet 14. juli 2008 #5 Skrevet 14. juli 2008 21 dager igjen imorgen, så spørr da Men ja, jeg har også en liten mage. ser mer ut som jeg er 6-7mnd. på vei.. Flere som synes den er liten, og spiss.. Som en fotball har en del sagt Men satser på at bebisen har det fint og er normal i str. alt tyder på det, så da skal jeg/vi vel bare være glad til?=)
Gjest Skrevet 14. juli 2008 #6 Skrevet 14. juli 2008 Signerer her jeg og. "Hæ, er du så langt på vei? da er du neimen ikke stor!" Har hørt denne og lignende utsagn noen ganger, Har 14 dager til termin i dag. Men jordmor sier jeg har en nydelig gravidmage, og jeg følger kurven fint, så da er jeg fornøyd med denne lille magen min, jeg:)
lykketreff:-) Skrevet 14. juli 2008 #7 Skrevet 14. juli 2008 Sånn har det vært for min del gjennom hele svangerskapet. Her om dagen sa jeg til en bekjent at jeg hadde 3 uker igjen. Svar: Du mener vel 13!? He, he.. Jeg er glad magen ikke er svær, jeg :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå