Gjest Skrevet 13. juli 2008 #1 Skrevet 13. juli 2008 Noen som har vært på Chaniakysten? Tenkte oss til dette; http://www.ving.no/hotel/hotelMaster.aspx?categoryid=1®ionid=-1&countryid=-1&areaid=-1&resortid=16447&hotelid=39171&itemId=39171&filterOnCategoryId=1pricematrixAnchor hotellet i september... Noen som har vært der og kan si om det er bra eller ikke?
DoubleTrouble Skrevet 14. juli 2008 #2 Skrevet 14. juli 2008 Hei! Vi har vært mange ganger på Kreta:) Har ikke vært på denne plassen, men har kjørt gjennom. Tror det er en liten plass dette. Vi var på naboplassen. Agia Marina. Veldig fint på Chaniakysten. Har ingen erfaring med dette hotellet.
dama Skrevet 14. juli 2008 #3 Skrevet 14. juli 2008 har ikke vært der.. men vi reiser tilbake til platanias for andre gang og denne gangen tar vi med oss unga. gleder meg sinnsykt!! )
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå