Gjest Skrevet 13. juli 2008 #1 Skrevet 13. juli 2008 Reiser med en på 6 og en på halvannet år, hvordan er været? Nok å finne på i 14 dager?
yasmina Skrevet 13. juli 2008 #2 Skrevet 13. juli 2008 Mer enn nok aa finne paa selv om vaeret faktisk kan vaere mer ustabilt paa den tiden. I fjor hadde vi vel ca 25 grader foer vi dro hjem til jul ( 20 des) , men da vi kom tilbake i januar hadde vi flere dager med overskyet og 16 - 18 grader. Men selvfoelgelig mye bedre enn Norge da
Gjest Skrevet 13. juli 2008 #3 Skrevet 13. juli 2008 Høres flott ut det! Hvordan er det innendørs skisenteret - verdt et besøk for moro skyld? Og er "gamlebyen" interessant?
yasmina Skrevet 13. juli 2008 #4 Skrevet 13. juli 2008 Vi har vaert et par ganger paa skisenteret og det er ganske moro Det er kanskje litt kjedelig hvis 6 aaringen er megaflink paa ski og ski og akedelen er seperat saa man maa velge hvor man vi . Men det er egentlig ikke spesielt dyrt og man faar laane alt utstyr umtatt hansker og luer der. Er 3 aars aldersgrense da saa det kan bli litt vanskelig med din minste, men vi lyver 2aaringen inn uten problemer da Ellers saa er det mye baade interessant aa se i byen og rundt forbi. Wild Wadi er et badeland som er ganske moro for ungene, der er ogsaa en liten zoologisk hage i byen. Litt liten, men ungene vaare elsker den selv om jeg ikke er overbegeistret. Der er ogsaa flere flotte kjoepesentrer, de har nesten alle store lekeland som sikkert begge dine vil like. Anbefaler det paa Mall of the Emirates, bare husk at det er over 2 etasjer. Tok oss litt tid foer vi skjoente det. Det er ogsaa flere flotte museumer som sikkert er spennende for ungene ogsaa og npoe som kalles heritage village. Madinat Jumerirah er verdt et besoek, der kan man gaa paa innendoers souk (marked) og de har baatkanaler ute . Selv om det egentlig er et hotell. Skal dere bo paa hotell eller paa privat besoek ?
Gjest Skrevet 13. juli 2008 #5 Skrevet 13. juli 2008 Tusen takk for mange flotte tips:-) Vi skal møte familie fra Iran der, og prøver nok å få leid oss leilighet, tror jeg..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå