Lilja79 Skrevet 13. juli 2008 #1 Skrevet 13. juli 2008 Du spådde at jeg var gravid sist jeg hadde fryseforsøk-og du hadde rett:) - dessverre så mistet vi tidlig... Fikk nå satt inn 2 egg 13.juni i ordinært forsøk og er gravid;) og er så spent på om det er 1 eller 2 som har slått seg til ro inne hos meg. Skal til tidlig ul etterhvert, men det er så lenge å vente... Kan du evt se kjønn også?? fødselsdato 210479 Vennlig hilsen
Mamalari Skrevet 14. juli 2008 #3 Skrevet 14. juli 2008 Gratulerer:) Synd og høre at du mistet sist. Men godt og høre at det har klaffet igjen. Det kan faktisk se ut som det er to. Får opp gutt og så jente:)
Lilja79 Skrevet 14. juli 2008 Forfatter #4 Skrevet 14. juli 2008 Tusen tusen takk Mamalari;) Håper du har rett denne gangen også da;) - men jeg er så lykkelig over å være gravid at det spiller ingen rolle om det er en eller to, eller hvilket kjønn det er. ..bare morsomt å se om det stemmer- skal gi deg en tilbakemelding når jeg vet mer..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå