Joikaboll@ Skrevet 12. juli 2008 #1 Skrevet 12. juli 2008 For å ha sola hele dagen bør den stå ved siden av stabburet? Kanskje vi burde plassere den på husets kortside, for det er jo der vi i fremtiden vil få utgang fra kjøkkenet? Der jeg kunne tenke meg å hatt den, for at den ikke skal stå i veien for noe, der lukter det innimellom dritt fra renseanlegget. Argh... vanskelig å bestemme seg. Sola er jo alle plasser også, så kan ikke la den avgjøre. Hva ville dere tatt hensyn til?
___ Skrevet 12. juli 2008 #2 Skrevet 12. juli 2008 Setter du ikke opp pergols for å få skygge? Da er det vel ikke så farlig om det ikke er sol der apselutt hele dagen. Er jo litt synd å sette opp noe som skaper så mye skygge på det stedet det er mest sol.
Joikaboll@ Skrevet 12. juli 2008 Forfatter #3 Skrevet 12. juli 2008 Logisk tenkt, men vi har 15 mål med sol overalt, så tenker mer på det praktiske ;o)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå