Anonym bruker Skrevet 12. juli 2008 #1 Skrevet 12. juli 2008 Hm, fikk mensen i går, har brukt hoppe av i svingen som prevensjon en stund nå, og i morrest ble jeg plutselig kvalm, trodde jeg skulle spy(kjørte bil da), så gikk det over, og sjedde 1 gang til 10 min senere. Kan jeg være gravid tro? Jeg har seriøst aldri vært kvalm før, kanskje et par ganger når jeg har hatt omgangssyke,men aldri ellers. Jeg er ellers i kjempeform. Har vært på jobb i dag, gått lang tur, vært på kafe, spist kake og ingenting tilsier at jeg er syk på noen måte. Jeg spiste ei skive i morrest etter denne episoden.
momaja 8+6 Skrevet 12. juli 2008 #2 Skrevet 12. juli 2008 Hoppe av i svingen er da ikke prevensjon... Dum går det ann å bli? Men hvis du fikk mensen i går er du vel mest sannsynlig ikke gravid. Men du bør absolutt begynne å vurdere ordentlig prevensjon hvis du ikke ønsker å bli gravid da..
Anonym bruker Skrevet 12. juli 2008 #3 Skrevet 12. juli 2008 bruker nuva ring. Satt den inn i går, var for sen å få satt den inn sist måned så siste måneden har vi da ikke brukt prevensjon, har brukt kondom en gang, og har egentlig ikke hatt særlig mye sex heller. HI
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå