Gå til innhold

Når testet dere positivt?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Mange dager før mensen? eller etter? jeg bare lurer jeg,for jeg går å venter på at jeg kan teste meg,men er 1 uke til "tanta" skal komme.

Videoannonse
Annonse
Gjest Tina-Mari
Skrevet

Hei hei:)

Jeg ventet så lenge som mulig, og testet først 3 dager etter mensen skulle vært her. Da lyste testen knall klart tidlig om morgnen halv 8:)

Bedre å vente å få tanta, enn å teste å få negativt svar å bli skuffa..tror jeg da. Jeg er 5+3 i dag:)

 

Masse lykke til!!

Skrevet

Hei, jeg testet i dag og fikk svak positiv test på en fra lavpristester. Ikm om tre dager. Man begynner å produsere hcg noen dager før ikm, men det kan i noen tilfeller være for lite til å slå ut på testen. Det beste er å vente til ikm eller noen dager etter, for de som greier det ;-) Lykke til!

Skrevet

Jeg hadde en hcg på 74 på dag 13 etter EL, På den nye sto det gravid, mens den "gamle" viste ett svakt blått kryss, 3 dager senere var krysste knall bått.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...