Gjest Skrevet 11. juli 2008 #1 Skrevet 11. juli 2008 Et tonn med energi!! Spør meg ikke hvor det kom fra, men etter en uke i kjelleren hvor svimmel var fornavnet mitt er det helt utrolig hvordan jeg har følt meg i dag:) Må ha vært et virus da vel hehehehehe Så i dag har jeg begynt å vaske huset på utsiden samt vinduer. Ryddet og feid uteboden og kastet 2 søppelsekker med dritt. Nå verker det i hele kroppen, men da er det destod deiligere å sette seg på ræva og slappe av:) Håper denne energien varer leeeeeeeeenge!!!
Gjest Skrevet 11. juli 2008 #2 Skrevet 11. juli 2008 Å,det høres deilig ut. Kan du ikke slenge over noe til meg da??? Jeg trenger masse:)
Cat78♥VerdensVakresteDatter♥ Skrevet 11. juli 2008 #4 Skrevet 11. juli 2008 Da er det kanskje ikke noe igjen til meg da??? Men jammen har du vært flink!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå