cowboylaila Skrevet 10. juli 2008 #1 Skrevet 10. juli 2008 Sånn med musikk på stativ. Kan også gynge barnet. Ser ut som voldsomme greier, men det går ann å ta stolen av stativet slik at det blir som en vanlig vippestol. Har hørt at det skal være bra for kolikkbarn og ellers bra for å roe barnet. Men er det unødvendig utstyr?? Har litt lyst på en sånn når man først skal kjøpe vippestol, men har ikke lyst til å ha masse unødvendig rask stående etter spedbarnstiden...Hva synes dere?
Trulte76 Skrevet 10. juli 2008 #2 Skrevet 10. juli 2008 jeg kjøpt en sånn en. Min samboer sa vi måtte ha en sånn, for det brukte han på sin sønn (han er 4 år nå) Så den var visst gull verdt ja For å ikke forvirre så har han en fra før og jeg to barn fra før Vårt første fellese..
cowboylaila Skrevet 10. juli 2008 Forfatter #3 Skrevet 10. juli 2008 Takk skal du ha! Tenkte nok at den ville komme godt med ja
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå