Gå til innhold

ang.sorte dame og bilettsystemet


Anbefalte innlegg

Skrevet

er det som før om årene at man må skynde seg å få bilett til båten.eller er det blitt kø system?hørte rykter om at det er blitt litt annerledes.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

I dyreparken, sant?

Da vi var der nå i juni (rett etter høysesongstart) så trengte man ikke billett. Vi stilte oss bare i kø når det passet for oss, båten gikk jo hvert 20. minutt. Litt usikker på om det var spesielt akkurat nå - det står ikke noe mer på dyreparkens hjemmesider?

Skrevet

Vet ikke hvordan det er i år, men i fjor da vi var der måtte mannen nesten løpe for å få tak i. Var det i to dager og første dagen rakk vi det ikke selv om vi skynnta oss....! Sto i den nermeste køen og, nesten først, så de billetene ryker fort..!

Skrevet

Vi var der sist uke og det er bare å stille i kø. Var aldri sånn at ikke alle kom med da i alle fall ;-)

 

Min gutt på 3,5 år tok den sikkert 5 ganger.

Skrevet

javel.takk for det.for er jo liksom det gutten har sett mest frem til med hele dyrepark turen.likk kipt å kjøre 60 mil og ikke få prøvd liksom.med ble litt roligere nå når jeg hørte han som hadde kjørt fem turer.satser på den jeg da.hehe

Skrevet

Kom hjem i går, det er bare å stille seg i kø:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...