Fjusa Skrevet 9. juli 2008 #1 Skrevet 9. juli 2008 Er det noen som kan hjelpe meg med Mei Tai?? Jeg har lånt en og lurer nå litt ang knyting. Jeg har funnet instruksjoner på knyting på nettet, og får til de jeg har prøvd. Men det er ingen som viser hvordan man skal knyte hvis barnets rygg skal være mot min mage (slik at barnet ser litt...). Noen som kan hjelpe meg med det? Er det kanskje ikke egenlig meningen at barnet skal sitte den veien??
line_n & sara Skrevet 9. juli 2008 #2 Skrevet 9. juli 2008 barnet kan ikke sitte den veien i en meitai, men de ser jo godt ut fra mage mot mage, og da! vi hadde med oss vår babyhawk i barcelona, og lille snupp koste seg masse og fulgte med på alt som skjedde! veldig fornøyd med den! hun sover mye bedre i den enn i vogna, også! regner med du har sett på tettinntil.com!
tvkrus Skrevet 9. juli 2008 #4 Skrevet 9. juli 2008 http://www.tettinntil.no/Instruksjoner_asiatisk.htm
tvkrus Skrevet 9. juli 2008 #5 Skrevet 9. juli 2008 så jeg var litt rask ,men tror du kan prøv sån bare snu barnet http://www.tettinntil.no/Instruksjoner_asiatisk_mtsjalstropper.htm
Fjusa Skrevet 9. juli 2008 Forfatter #6 Skrevet 9. juli 2008 Ja, har sett der. Veldig gode instruksjoner. Jeg tenker at barnet blir utålmodig når det ikke ser noe fremover bare... Hun liker så godt å sitte i babybjørnen og se fremover, skikkelig nysgjerrigper! Men så vet jeg jo at feks mei tai er bedre enn babybjørn.
Yo&La+spire Skrevet 9. juli 2008 #7 Skrevet 9. juli 2008 Det anbefales ikke at små barn sitter framovervendt på grunn av overstimulering...men min erfaring er at de fleste barn har det helt fint med å bare titte ut på sidene når de er så små. Vet ikke hvor gammel jenta di er, men visst hun er sterk nok til å holde hodet godt selv kan du ha henne på ryggen. Da kan hun kikke over skuldren til den som bærer, og samtidig gjemme seg vekk/sove dersom hun blir sliten.
Shabby Cheap Chic Skrevet 9. juli 2008 #8 Skrevet 9. juli 2008 Man kan snu barnet som HI sier, har gjordet det jeg, men ikke når snuppa var veldig liten:).. Mener å huske at jeg knøyt på samme måte som hvis hun satt andre veien..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå