Anonym bruker Skrevet 9. juli 2008 #1 Skrevet 9. juli 2008 Er det sånn at jeg må ha sikker(kondom) sex i 7 dager da? hvis jeg ikke ønsker å bli gravid.. ? Klem
<3lille spire,mor til 2<3 Skrevet 9. juli 2008 #2 Skrevet 9. juli 2008 mini pille eller vanlig p pille?
Anonym bruker Skrevet 9. juli 2008 #4 Skrevet 9. juli 2008 Skal veldig mye til å bli gravid bare fordi du glemte pilla én dag, men for å være helt sikker, skal man vel bruke annen prevensjon i 14 dager. Det var i hvert fall det da jeg brukte pilla, men det er lenge siden, så ting har kanskje endret seg siden den gang.
<3lille spire,mor til 2<3 Skrevet 9. juli 2008 #5 Skrevet 9. juli 2008 ta den med en gang, men tror ikke du treger å bekymre deg.. er det ikke 36 timer det står i vedlegget? hvis man glemmer p-pillen har man xx timer på å ta den..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå