Gjest Skrevet 8. juli 2008 #1 Skrevet 8. juli 2008 Hva er grensen deres og hva legger dere i trening. Regner dere med vanlig gåturer med vogna feks?
Gjest Skrevet 8. juli 2008 #2 Skrevet 8. juli 2008 Min grense er 1300kcal for å gå ned 1kg i uken. Trener ikke, men går jeg meg en laaaang tur spiser jeg gjerne 300kcal mer. Har et opphold i ferien da. Vil jo ha grillmat:)
wirre;o) Skrevet 8. juli 2008 #3 Skrevet 8. juli 2008 Jeg gjorde det en gang i tiden. Ble fullstendig klikk i hodet av det. Klarte å leve på mindre enn 700 kalorier om dagen. Regnet alt som trim. Jeg småløp bestandig. Jeg ville bare advare.... det er lett å utvikle "tvang" i forhold til kaloritelling.
Gjest Skrevet 8. juli 2008 #4 Skrevet 8. juli 2008 Min grense er mellom 1400 og 1500 for 1 kg i uka. men jeg er så redd for å underrapportere , altså spise mer enn jeg tror så jeg forsøker å ikke trekke fra treningspoengene. Åssen funker det for deg? Åssen klarer du å telle riktig? Veier du maten?
Gjest Skrevet 8. juli 2008 #5 Skrevet 8. juli 2008 Veier maten ja. Nå vet jeg flere dagsmenyer...så det er ikke alle dager som er like nøye. Tar meg noen knekkebrød og vet sånn ca hvor mange kalorier de inneholder osv. Sauser og ost er mine verste fiender - så lever jeg sunt er det ikke noen problem å holde 1300kcal - uten å måtte telle. Treningspoeng er jo bare en bonus da, men pass på at kroppen ikke går i dvale. Jeg merker det også godt at vekten reduseres om jeg drikker mye vann.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå