Gå til innhold

Har dere satt typen på vitaminer?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Folat og sånt har jeg fått med meg at vi jenter skal putte i oss.. Men hva med gutta? Bør de også få i seg vitaminer for å få bedre svømmere?

Takker for svar! :)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

har hørt at c vitaminer ska vera bra for svømmarane, men har ikkje satt typen på noe enda..

Skrevet

Gubben går på folat og sink....faktisk etter eget ønske....eg har værdens bæste mann eg...:-)

Skrevet

Min tar multivitaminer og vit C i tillegg.. Svømmerne må være sterke vet du:-) Han tar i tillegg daminana urt som skal øke vitalitet osv, slik at han takler pulepresset ;-)

Skrevet

Eg har ikkje bedt mannen min om noko, eg tar mine vitaminer, so får han bestemme over sin egen kropp:)

Skrevet

Hehe, var ikke akkurat snakk om tvang her i gården heller da. Men vi er helt ferske med dette, og han vet ikke helt hva han bør gå på. Men da spørs det om vi skal gå til innkjøp av litt forskjellige vitaminer vi også:)

Skrevet

Jeg har lest at mannen bør ta sink, selen, vitamin C, E og folat. Min mann orker ikke ta så mange piller. Han tar en multivitamin som inneholder alt. Satser på at det er nok :)

Skrevet

Har satt samboer på sink og omega 3 med a, d og e vitaminer.

Og han gjør det gjerne for å få en liten krabat. :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...