Mam&Ama Skrevet 7. juli 2008 #1 Skrevet 7. juli 2008 Min bestevenninne ble dumpa av kjæresten sin via mail nå idag. De har vært sammen i to år og hun er helt ute av seg. Ringte meg nå nettopp og hylgråt og klarte såvidt å puste. Noen tips til hva jeg kan gjøre for at hun skal få det litt bedre? Har så vondt av henne nå og jeg har ikke opplevd noe lingnende så føler meg ganske hjelpesløs. Har sagt til henne at hun kan komme hit og at hun ikke skal være alene. Eller at jeg og bebis kommer til henne og overnatter der. Sambo jobber så må ha med babyen..
melkekua™ Skrevet 7. juli 2008 #2 Skrevet 7. juli 2008 Kjøp inn is, potetgull, smågodt og lei en skikkelig jentefilm! Dra til henne du!
Mam&Ama Skrevet 7. juli 2008 Forfatter #3 Skrevet 7. juli 2008 Ingen?? Trenger tips litt fort.. Hun har det kjempe vondt.. Jeg aner ikke hva jeg skal si eller gjøre. Vil ikke at hun skal ha det så vondt:(
Mam&Ama Skrevet 7. juli 2008 Forfatter #4 Skrevet 7. juli 2008 det var en god ide:D Kanskje ikke noe romantikk da?? :/
melkekua™ Skrevet 7. juli 2008 #5 Skrevet 7. juli 2008 Kanskje en komedie eller action er mer passende?
Yaddaline ❤ ♀04/05 ♂02/09 Skrevet 7. juli 2008 #6 Skrevet 7. juli 2008 Som melkekua ville jeg også kjøpt noe godt å spise, dratt til henne og vartet henne opp litt. Enten sett en film, eller latt henne prate ut/grine ut...
Mam&Ama Skrevet 7. juli 2008 Forfatter #7 Skrevet 7. juli 2008 ok:) tusen takk alle sammen! Skal dra til henne etter jeg har mata mini
Gjest mphs Skrevet 7. juli 2008 #9 Skrevet 7. juli 2008 Film og is er bra for i dag, men om du har mulighet til å være sammen med henne i morgen også og været fortsatt er fint kunne dere kanskje dratt ut til en av øyene på sole/bade dag og ta med mat. veldig greit å bli distraher og ikke være så mye alene de første dagene om man er veldig lei seg. Fortell henne om alle de fine mennene hun kan treffe nå som hun er singel og at det er greit å sjekke ut flere før man slår seg sammen med en ny. Være litt alene og dyrke seg selv.
Gjest Skrevet 7. juli 2008 #10 Skrevet 7. juli 2008 Når jeg har hatt kjærlighetssorg har jeg alltid satt på Dirty Dancing. Hihi. Var forresten kjempetrist å lese om venninnen din. Synes også du skal stille opp med masse godis, iskrem, film og en skulder å gråte på. Det hjelper alltid!
Monajenten Skrevet 7. juli 2008 #11 Skrevet 7. juli 2008 Vil bare si at du høres ut som en kjempegod venninne. Det er helt grusomt å bli dumpet, spesielt hvis det kommer overraskende på (som det høres ut som om det har gjort her.) Kjenner igjen følelsen til venninnen din, og det verste er å sitte alene. Syns du gjør riktig i å dra til henne nå.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå