Zitro Skrevet 7. juli 2008 #1 Skrevet 7. juli 2008 ... hvor seint var det? Mi er nå 4,5 mnd og tar ingen av delene. Er det noe håp for at hun fortsatt kan ta smokken f.eks eller kan jeg bare glemme det nå? Hadde vært så kjekt at hun tok den i visse situasjoner... Og hva med flaska?? Hun skjønner ikke bæret av den, og blir bare sint hvis jeg prøver. Har forsøkt alle merker som går å få kjøpt snart... Skal jeg bare gi opp dette også, eller fortsette å prøve litt hver kveld til grøten?
vimsa;) Skrevet 7. juli 2008 #2 Skrevet 7. juli 2008 min tok smokken nå nylig.. snart et halvt år.. nå sitter den som støpt og hverdagen mye er enklere!!
golddust Skrevet 7. juli 2008 #3 Skrevet 7. juli 2008 min tok smokken da han var 3,5 mnd.. å nå er han en helt annen gutt, mye roligere, og sover mye bedre om natten.. jeg ville fortsett å prøve
Aylinah Skrevet 7. juli 2008 #4 Skrevet 7. juli 2008 Her tok ikke lille smokk før hun var 5mnd,så det er enda håp Skal siees at hun har hatt for kort tungebånd da.Så tror hele smokk grei ahar vært en fæl opplevelse for henne. Men,hun tok den etter hvert.Selv om den såkalte "operasjonen" av tungen ble tatt før hun var 8mnd.
Gjest Skrevet 7. juli 2008 #5 Skrevet 7. juli 2008 Så bra det er håp:-) snuppa på litt over 3mnd vil heller ikke ta smokk eller flaske og jeg er veeeldig lei av å være smokk HELE natta og at smokkeunger sovner mer av seg selv i vogna osv....Hun tok faktisk smokk en kveld for en uke siden - da satt vi i stua å løste verdensproblemer;D men dagen etter ville hun ikke igjen....bare tygger på den, brekker seg og spytter den ut!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mitzy Skrevet 7. juli 2008 #6 Skrevet 7. juli 2008 Jenta mi var fæl til og spytte ut smokken gang på gang, men nå etter hun driver med tenner så sitter smokken som støpt.Ga opp etter 4 mnd men..nå tar hun den plutslig. Hun er 4,5 mnd.
Zitro Skrevet 7. juli 2008 Forfatter #7 Skrevet 7. juli 2008 Da vil jeg ihvertfallf fortsette og prøve med smokken... Kanskje det er håp for lillejenta mi også! Hadde vært så deilig med den, isteden for å ha puppen ute hver eneste gang hu skal sove...
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå