Gå til innhold

Hvor får man kjøpt stabburet sin hamburgerdressing og.....


Anbefalte innlegg

Skrevet

osten de bruker på hamburgerne sine på chellstasjonene???

Det er bare dødsgodt!!!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

En god del av Spar butikkene har hvertfall dressingen i ferskvaredisken!! Den er rågodt. Orker ikke annen dressing nå jeg.

 

Det er ikke alle som har de. Her i mitt området er det bare 2 av x-antall butikker jeg vet som har den. (Ålesund-området)

Har spurt i flere ferskvaredisker, og de har henvist meg til butikkhyllene *æsj* Har sagt at jeg ikke mener de, men det er som å snakke gresk til dem.

 

Osten har jeg aldri hørt om?

Skrevet

Den ene sparbutikken får vi velge selv hvor mye vi vil ha av dressingen.

Den andre har laget ferdig bokser (store), og nekter å forhandle på det.

Skrevet

Hei! Jobber selv på en bensinstasjon (ikke Shell), og vi bestiller dressing og hamburgerost hos en leverandør som heter Asko. Tror ikke du kan få kjøpt akkurat den typen varer i vanlig butikk...? MEN.. Vi har mange kunder innom vår stasjon som er veldig glad i akkurat den dressingen, og endel av dem kjøper en flaske av oss i ny og ne for å ha hjemme.. :) Hva med å spørre på din lokale bensinstasjon? Osten som brukes er forresten cheddar. :)

Skrevet

Æsj=( Er ingen spar butikker der jeg bor, men skal til Trondheim en tur snart...

Osten vet jeg ikke hva heter, men den er rååågooood!!!

Minner litt om burger`n sin, men er ikke helt lik den ..men noe ala

Skrevet

Hva heter stasjonen du jobber på?=)

Skrevet

Får kjøpe den dressingen i butikken -som sagt- men de får den i bøtter ikke på flasker. Så har de den over i slike blanke beger.

 

 

Går det ann å kjøpe osten?

Skrevet

Jobber på yx. :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...