Gå til innhold

tjukkebolla og Kine :o)


Anbefalte innlegg

Skrevet

Drømte om deg i natt, hehe. Du stod frem i dagblad med bilde av deg selv og lurte på om noen kunne hjelpe deg med svar på nesen din. Har nok vært litt for mye dibbing i det siste jah ;)

 

Hvordan går det med nesen i dag forresten?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

hehehe!!!! så morsomt!!! nå føler jeg meg beæret her:)) hehe, blitt drømt om og greier:)) hihi!!!

 

et tegn på at det er mye dibbing kanskje ja;) neida:o)

 

går bedre med nesen, tror jeg vertfall, har vertfall ikke hovnet mere opp, men det går sikkert ikke an likevel så:)

 

skal se om jeg tør å ringe sykehuset der jeg var innlagt, i morgen... men gruer meg til det da, mas mas liksom

 

JEG begynner å tro på at jeg faktisk må ha slått trynet mitt mot noe hardt i søvne jeg da, for noen annen "logisk" forklaring finner jeg ikke. Ikke det at den teorien er så logisk akkurat da men:))

 

Hehe, så gøy at du har drømt om meg:))) hehehe

 

lurer på hvordan jeg såg ut i drømmen din:)

Skrevet

Så bra at det ikke har blitt værre :) Du må ha sovet veldig godt hvis du klarer å slå deg så hardt i søvne, hehe.

 

Bildet av deg i denne drømmen ga ikke et sånn skikkelig bilde. Du hadde lys blondt langt hår, og du bøyde hodet opp for å få fokus på nesen liksom (herregud så gale.....tror jeg må legge dibbing på hylla ei stund, hehe)

Skrevet

hehehe:) er ikke lys blond, og håret er ikke så veldig langt heller:)) hehe, jupp, har vert litt vel mye her inne i det siste jeg også (men sant, vert syk, så hva annet skal jeg finne på når jeg er sofagris?) men ikke syk nå lenger, så den unnskyldningen min duger ikke lengre.

 

Men sitter ikke bom fast her da, "bare titter innom" (litt for mange ganger om dagen) og skriver kanskje litt og går tilbake til mitt ellers så normale liv og lever litt, før jeg igjen MÅ innom her igjen... er gale ja.

 

 

ble advart mot dette faktisk da jeg ble tipset om dib/ bim for et par pår siden

 

 

"jeg ADVARER deg, du blir AVHENGIG" fikk jeg vite av vennina mi som sa jeg måtte sjekke ut dette her...

 

 

hun hade jo selvfølgelig rett...

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...