Gå til innhold

Jeg blir gal av disse hormonene!!!!


Anbefalte innlegg

Skrevet

ARG!!!!

Humørsvingningene er til å ta of føle på, jeg blir så lett irritert av ingen ting :(

Og selv om jeg skjønner at det er hormoner, så er jeg like fult irritert i hele kroppen! Fryktelig slitsomt....

Prøver jo å ta meg sammen, men misslykkes totalt....

 

Akkurat nå finner jeg ikke sminkepungen min, og jeg er helt klar for å droppe dagens barselbesøk for å slippe å gå ut døra!

 

Noen flere med humørsvingninger???

eller er det bare jeg som er djevel-kvinne om dagen...?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Kan ikke si at jeg merker det sånn, men kjæresten min har funnet nytt navn til meg..

HORMONELLA, kanskje jeg er litt likevel....

 

 

Håper du kom deg på barselbesøket, det er jo så nussint... :-)

Skrevet

Kjenner meg veldig igjen. Droppa et bryllup av samme grunn. Eller: hovedgrunnen var vel at jeg ikke fant frem. Havna i stedet midt oppe på vidda på Gålå og fikk ikke tak i noen som skulle i bryllupet (eller som visste hvor det var). Og for å si det sånn: Hadde noen klart å forklare meg veien derfra, hadde jeg nok vært lite presentabel for å delta i bryllup uansett. Glad det var midt oppe på vidda, altså! :-/

Skrevet

Jeg er så sinna om dagen, å har null tolmodighet med alt. Det er så frustrende og ikke har overskudd til de små og ikke tolmodighet. Håper hormonene roer seg snart.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...