WPW Skrevet 4. juli 2008 #1 Skrevet 4. juli 2008 men jeg syns tiden går så sakte nå, og da hjelper det liksom å lese om hvordan andre i min situasjon har det:)
Kokkeli nyter våren:) Skrevet 4. juli 2008 #2 Skrevet 4. juli 2008 Ja jeg bruker også mye tid her inne.. Men slik er det nå bare. Men syntes det er lite aktivitet for tiden?? Mange som er på ferie kanskje? Eller har ferie og ute og finner på andre ting??
WPW Skrevet 5. juli 2008 Forfatter #3 Skrevet 5. juli 2008 Ja, enig med deg.. Håper det blir mer aktivitet framover:) Syns det er god stemning her inne nå!!
Kokkeli nyter våren:) Skrevet 5. juli 2008 #4 Skrevet 5. juli 2008 Ja stemningen er veldig god:) Og det er jo bra. Og kanskje det blir mer aktivitet når det blir litt kaldt og regn, og folk kan komme seg inn og fortelle om flotte ferier..hehe:) Alltid koselig å høre om forskjellige reiser og ting folk har opplevd..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå