meg & to små vampyrer Skrevet 4. juli 2008 #1 Skrevet 4. juli 2008 Noen som har brukt? Har kjøpt en slik depottablett og på apoteket sa de ikke noe om at jeg trengte fler. Men så leser jeg at man skal bruke en hver kveld i tre kvelder? Stemmer det? Må jg tilbake og kjøpe to til?
Alimi Skrevet 4. juli 2008 #2 Skrevet 4. juli 2008 Det pleier å holde med en for meg. Hvis det ikke blir bedre dagen etter, burde du ta en til. Lykke til:-)
meg & to små vampyrer Skrevet 4. juli 2008 Forfatter #3 Skrevet 4. juli 2008 Ok, de som selges en og en det er snakk om. Takk)
Alimi Skrevet 4. juli 2008 #4 Skrevet 4. juli 2008 Åja. jeg pleier bare å ta en av de som selges i 3-pk. Hvis du har tatt den som selges en og en, er det helt sikkert bra imorgen. Hvis ikke bør du gå til legen.
Snoopy :o) Skrevet 4. juli 2008 #5 Skrevet 4. juli 2008 Hva er Pevaryl og hva bruker man det mot? Sikkert dumt spørsmål.
meg & to små vampyrer Skrevet 5. juli 2008 Forfatter #6 Skrevet 5. juli 2008 Jeg fant bare enpakninger på mitt apotek, men leser nå at den virker over 3-5 dager. Da kan jeg gi det noen dager da. Og la den virke.
meg & to små vampyrer Skrevet 5. juli 2008 Forfatter #7 Skrevet 5. juli 2008 Det er noe så lekkert som middel mot sopp i underlivet. Ikke dumt spørsmål, men litt ekkelt for meg som da har dette.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå